02 червень 2023, П'ятниця, 17:42

Вимагаю довічних термінів покарання за напади на активістів – Наливайченко

12 Лютого 2019г.

В Україні має діяти невідворотність покарання. Усі причетні для злочинів повинні нести покарання, незважаючи на посади та прізвища. Про це заявив лідер руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко на телеканалі ZIK, коментуючи оголошення підозри у справі Катерини Гандзюк.

«Моє переконання – треба затримувати підозрюваних, незважаючи на їхні посади. Не може бути «цяцькань» з підозрюваними у таких справах. Треба негайно доправляти підозрюваного до суду, разом зі спільниками», – наголосив кандидат у президенти.

Він зауважив, що потрібна політична воля, насамперед президента, щоб справа Гандзюк та решта подібних справ були доведені до суду. І усі причетні до цих злочинів – від замовників до виконавців – отримали заслужене покарання.

«Навалу криміналітету та нечистих на руку чиновників на громадських активістів треба і можна зупинити справедливим судом та жорсткістю у покараннях», – сказав Наливайченко.

Він також висловив думку, що такі злочини, як жорстоке вбивство Катерини Гандзюк, повинні каратися довічним ув’язненням.

Наливайченко також вважає, що вбивства громадських активістів, які сталися протягом останніх кількох років, потребують створення серйозної спеціальної групи розслідувачів, - повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу політика.