02 грудень 2023, Субота, 14:20

Вінницькі борці з кіберзлочинністю пішли під суд за вимагання 50 тис грн

22 Серпня 2018г.
Полиция

Прокуратурою Вінницької області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно правоохоронців - борців з кіберзлочинністю. Про це повідомив сьогодні спікер Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко, передає Резонанс.

За результатами досудового розслідування кримінального провадження управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Вінницької області до Вінницького міського суду скеровано обвинувальний акт стосовно інспектора відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Подільського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України та старшого інспектора цього ж відділу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.ч. 3 та 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Установлено, що інспектор, будучи працівником правоохоронного органу, діючи умисно, в особистих інтересах, з метою незаконного збагачення, з використанням наданої йому влади та повноважень, організував вимагання неправомірної вигоди та вимагав, за пособництва старшого інспектора цього ж відділу, неправомірну вигоду у розмірі 50 тис гривень за не притягнення особи до кримінальної відповідальності.

Судовий розгляд триває. За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.