» Вінницький осередок Партії Честі очолила Тетяна Вовк

29 листопад 2022, Вівторок, 07:33

Вінницький осередок Партії Честі очолила Тетяна Вовк

3 Серпня 2020г.
88

Оксана Іванченко, для Резонансу

1 серпня 2020 року в м. Вінниці відбулися збори місцевої організації Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю (скорочена назва – Партія Честі). На цьому партійному заході затверджені кадрові зміни в керівних органах (політичне бюро і ревізійна комісія), але несподіваними і доволі резонансними виявилися результати виборів керівника вінницького осередку, очільником якого стала жінка – Вовк Тетяна Георгіївна.

Пані Тетяна погодилася відповісти на запитання Резонансу.

1. Яким чином Ви опинились в лавах партії «військових і силовиків», яка вважається чисто чоловічою організацією?

- Я народилась у сім’ї військового, мій батько Рохманін Георгій Павлович, полковник у відставці, проходив службу в 60-му ракетному полку, який був сформований у 1961 році на базі 19 ракетної дивізії (м. Гайсин Вінницької області).

Згодом штаби полка і РТР були переведені у місто Вінницю, де й народила мене мама третьою дитиною в сім’ї.

Мій рідний брат Володимир також військовий, служив в ракетних військах стратегічного призначення, полковник запасу, ще донедавна викладав в Хмельницькому прикордонному училищі.

Насамкінець, мій чоловік теж військовий - генерал-майор, діючий офіцер.

Я 15 років працювала в органах Служби надзвичайних ситуацій, тільки недавно, в лютому 2020 року, звільнилась. Саме колеги рекомендували мене у склад керівних органів міської організації. Правда, обрання головою – було неочікуваним.

Попередньо, у червні цього року, мене запросили для співбесіди в м. Київ - головний партійний офіс по вулиці Лютеранській, 20. Зустріч з Головою Партії Честі Давиденком Олександром Григоровичем та його заступниками пройшла в «непротокольній», відкритій і доброзичливій атмосфері. Мені сподобались ці люди – я зрозуміла, що вони не «хлопчики», які зібралися пограти в політику (до речі, Партія Честі в цьому році відзначила своє 15-річчя).

Звичайно, пропозиція щодо моєї кандидатури не в останню чергу обумовлена гендерною політикою держави, яка в останні роки спрямована на законодавче закріплення гарантій рівних прав, свобод і можливостей для жінок і чоловіків, утвердження гендерної демократії та формування гендерної культури в суспільстві.

Користуючись можливістю, запрошую жінок й дівчат (а разом з ними їх чоловіків, братів, синів) приєднатися до нашого руху Честі, ми маємо дійсно значимі суспільні проекти, які зацікавлять більшість вінничан, й зуміємо в міру своїх сил втілити в життя отримані від людей посили.

2. В новому виборчому законодавстві якраз дуже чітко прописані гендерні умови: у кожній п’ятірці кандидатів на місцевих виборах - не менше двох жінок. Чи не пов’язані вищезазначені події з можливою участю очолюваної Вами організації у виборах до міської ради? Чи, можливо, й на посаду мера міста Вінниці?

Про вибори на посаду міського голови мова на йшла. Наскільки я зрозуміла, керівництво партії реально оцінює наші шанси у боротьбі з політичними проектами, які мають потужні фінансові можливості для «заволодіння» кріслом мера.

Щодо виборів до вінницької міської ради питання обговорювалось й сьогодні воно ще у порядку денному. Остаточне рішення буде прийняте найближчим часом.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.