» “Випадкове” затримання заступника директора “Льодового стадіону”

04 липень 2022, Понеділок, 17:30

“Випадкове” затримання заступника директора “Льодового стадіону”

19 Жовтня 2018г.
0
44412585_2249043431773673_8558806163687211008_n

19 жовтня 2018 року прокуратура м.Києва на хабарі в 560 тис. грн. випадково затримала заступника директора столичного «Льодового стадіону» Григорія Ляховича. Випадково – тому, що Григорій є довіреною особою міністра молоді та спорту Ігоря Жданова й сумлінно ділиться копійкою з керівництвом Мінмолодьспорт через свого брата Миколу Ляховича, який також є довіреною особою Жданова й очолює відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорт.

Можна не сумніватись, що невдовзі Григорій Ляхович опиниться на волі, а кримінальне провадження буде «спущене на гальмах», оскільки діловим партнером Жданова й помічником у всіх його корупційних започаткуваннях є прокурор м.Києва Роман Говда.

Про відносини між Говдою та Ждановим я вже розповідав:

Тож зараз нагадаю, хто такі брати Ляховичи.

Микола й Григорій Ляховичи – це відомі борці за народне щастя, політв’язні, засуджені по «справі 9 березня». У березні 2014 року вони прибились до команди тодішнього глави Адміністрації Президента Сергія Пашинського, зокрема Микола Ляхович був влаштований на державну службу до Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Тетяни Чорновол і навіть вів її фейсбук-сторінку. У наступному Чорновол, ставши народним депутатом, оформила Миколу Ляховича своїм помічником-консультантом на громадських засадах, а Пашинський влаштував його начальником відділу в Мінмолодьспорт.

НАВІЩО АВАКОВУ, ПАШИНСЬКОМУ І ЖДАНОВУ «ТІТУШКИ»

Саме Ляхович організував для Жданова схеми грошових поборів та заборону заходів з військово-патріотичного виховання молоді у випадку, якщо організатори та учасники відмовляються «позолотити ручку». Зокрема, Ждановим і Ляховичем були заборонені всі заходи з підготовки молоді до служби в десантно-штурмових військах та змагання військово-прикладних дисциплін на кшталт парашутного багатоборства, оскільки організатори відмовились платити гроші «смотрящєму», призначеному Ждановим - екс-депутату Харківської обласної ради від Партії Регіонів Олегу Шаповалову.

Окрім того, Ляхович і Жданов на «хлібні місця» призначили своїх довірених людей, які займаються збором коштів. Зокрема, саме в такий спосіб заступником директора Державного підприємства «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон» став брат Миколи Ляховича Григорій.

Тому хочу заспокоїти співробітників Мінмолодьспорт: оскільки Григорій Ляхович частину хабарів передавав міністру Жданову, то ніякого реального покарання, з огляду на відносини між Ждановим і прокурором столиці, він не зазнає.

Джерело

Фото: прокуратура м. Києва

ВІДКРИТО «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» ЩОДО КОРУПЦІЇ У МІНМОЛОДЬСПОРТ

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст