» Витік хлору в Одесі: підозрюють, хтось висвердлив отвір у балоні

20 березень 2023, Понеділок, 21:37

Витік хлору в Одесі: підозрюють, хтось висвердлив отвір у балоні

2 Грудня 2021г.


КИЇВ. 2 грудня. Резонанс. Витік хлору території ДП "Південвійськбуд" стався через розгерметизацію ємності з його залишками, попередньо, внаслідок висвердлювання отвору невідомим у балоні. Про це повідомили у ДСНС України, пише Резонанс.

Інцидент, нагадаємо, стався 1 грудня вранці.

Цитата:

"У місті Одеса в Малиновському районі (околиця міста, промзона) на відкритій території ДП "Південвійськбуд" сталася розгерметизація ємності з залишками рідкого хлору (попередньо внаслідок висвердлювання отвору невстановленою особою в металевому балоні загальним об’ємом 800 літрів)", - вказали у ДСНС.

За даними з відкритих джерел "Південвійськбуд" - ДП Міноборони.

Деталі

Жертв та постраждалих немає. Витік хлору усунули невдовзі ще вчора.

"Підрозділами ДСНС з залученням відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС проводилося накладення бандажу на пошкоджену ємність, осадження хмари випаровування рідкого хлору розпиленими струменями води, дегазація місця витоку та проведення замірів гранично допустимих концентрацій хлору в повітрі. Від ДСНС залучалося 24 особи та 6 одиниць техніки", - вказали у відомстві.

Станом на 7 годину 2 грудня, як вказано, на місці здійснюється чергування підрозділів ДСНС.

"Перевищення гранично допустимих концентрацій хлору немає. Загрози навколишньому середовищу немає. Представниками об’єкту вирішується питання щодо залучення ліцензованих підрядників для утилізації пошкодженої ємності", - додали у ДСНС.