Військова прокуратура в інтересах МОУ позивається про реєстрацію нерухомості на 3,8 млн грн - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июль 2020, Суббота, 05:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Військова прокуратура в інтересах МОУ позивається про реєстрацію нерухомості на 3,8 млн грн

8 мая 2020г.

Військова прокуратура Львівського гарнізону звернулася до суду з позовом в інтересах держави в особі Міноборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова про визнання неправомірною бездіяльності державного реєстратора та зобов’язання розглянути заяву щодо реєстрації за державою права власності на нерухоме майно.

Про це повідомляє Резонанс 8 травня із посиланням на прес-службу військової прокуратури Західного регіону України.

Йдеться про нежитлове – цокольне приміщення житлового будинку у м. Львові. Його площа становить 1005 кв. м., а вартість – 3,8 млн грн.

Установлено, що вказаний житловий будинок перебував на балансі МО України з 1985 року і в 2015 році його передано в комунальну власність територіальної громади м. Львова. При цьому вищезгадане нежитлове приміщення фактично залишилося у державній власності без здійснення відповідної державної реєстрації, передбаченої вимогами Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Відповідно, речові права на нерухоме майно підлягають державній реєстрації.

У зв’язку з цим, представник оборонного відомства звернувся до державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради із заявою про реєстрацію за державою зазначеного нерухомого майна. Проте, посадовець не прийняв рішення за результатами розгляду заяви позивача щодо реєстрації об’єкта нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

З метою відновлення порушених інтересів держави військова прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом про визнання протиправною бездіяльності вказаного державного реєстратора та зобов’язання вчинити дії.