03 червень 2023, Субота, 17:51

Військова прокуратура ЦРУ взялась за профілактику злочинів та правопорушень

18 Січня 2019г.
50170565_2038171299816193_2798021840151248896_n

Військовою прокуратурою Центрального регіону України продовжується проведення системних заходів щодо профілактики злочинів та військово-адміністративних правопорушень. Також періодично проводяться заходи, пов’язані з підтриманням зворотного зв’язку із військовослужбовцями, своєчасного з’ясування їх нагальних потреб та вирішення актуальних проблем, що стоять перед командуванням військових частин. Про це Резонансу повідомили у прес-службі ВП ЦРУ.

Так, 18 січня 2019 року військовий прокурор Дарницького гарнізону Центрального регіону України Микола Петришин відвідав військову частину а 2215 на Київщині, де провів заняття з особовим складом на тему: «Особливості притягнення військовослужбовців до кримінальної та адміністративної відповідальності, а також відповідальність за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Під час навчань до військовослужбовців вищевказаних військових частин були доведені вимоги Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про запобігання корупції». Також на заняттях озвучені окремі показники діяльності військової прокуратури Дарницького гарнізону за 2018 рік.

Військовим прокурором гарнізону було наведено приклади затримання військовослужбовців за отримання неправомірної вигоди, викрадення військового майна, вчинення інших кримінальних правопорушень, вчинення військовослужбовцями адміністративних правопорушень та результати їх розгляду судами.

Після проведення занять керівником прокуратури гарнізону проведено особистий прийом військовослужбовців зазначеної військової частин, в ході якого прийняті відповідні звернення громадян.

Крім цього, прокурори поспілкувалися з військовослужбовцями з приводу соціального забезпечення, проблем проходження військової служби. Також надано консультації щодо захисту прав та інтересів військовослужбовців, у тому числі учасників АТО, з питань грошового, медичного та житлового забезпечення.