» Військова прокуратура, поліція та ДБР спільно затримали директора держпідприємства

01 липень 2022, П'ятниця, 14:42

Військова прокуратура, поліція та ДБР спільно затримали директора держпідприємства

12 Грудня 2018г.
48339128_1084870325045475_4042727285499887616_n

12 грудня 2018 військовою прокуратурою Центрального регіону України за оперативного супроводження співробітників Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно зі слідчими Київського територіального управління Державного бюро розслідувань  затримано директора державного підприємства, розташованого у Київській області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт ВП ЦРУ.

За даними прокуратури, "упродовж листопада - грудня 2018 року вказана посадова особа висунула громадянину України вимогу про передачу йому грошових коштів в розмірі 2000 доларів США. За вказану суму директор держпідприємства обіцяв «уберегти» зазначеного громадянина від призову на військову службу в умовах воєнного стану, використавши свої дружні відносини із службовими особами посадовими особами Києво-Святошинського районного військового комісаріату. При цьому, у випадку відмови? він залякував вказаного громадянина невідкладним призовом його на військову службу".

Як зазаначає прес-служба військової прокуратури регіону, "затримання відбулося безпосередньо під час передачі підозрюваному неправомірної вигоди у розмірі 2000 доларів США, що задокументовано в ході негласних слідчих (розшукових) дій. Грошові кошти в затриманого вилучені".

Створення незалежного, окремого від ГПУ слідчого органу було моєю обіцянкою при призначенні на посаду. Впевнений, що це додасть захищеності правам людей. При умові співпраці це не зменшить наступальності в протидії злочинцям. Про це написав у соцмережі Facebook Генпрокурор Юрій Луценко.

Особу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, предмет злочину вилучено. На даний час проводяться слідчі та інші процесуальні дії, готується повідомлення про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом). Про це йдеться у прес-релізі Бюро розслідувань.

Як уточнили у Департаменті захисту економіки Нацполіції, затриманим зловмисником виявився керівник підприємства Міністерства оборони. Прізвище особи у МВС України традиційно не розголошують.