» Військова прокуратура розслідує перестрілку між солдатами на Херсонщині

22 березень 2023, Середа, 05:46

Військова прокуратура розслідує перестрілку між солдатами на Херсонщині

8 Грудня 2016г.
226

Військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України розслідує надзвичайну подію, що трапилась у ніч з 6 на 7 грудня на території польового табору військової частини у Голопристанському районі області.

Наразі встановлено, що під час несення служби вартовий -військовослужбовець-контрактник (1995 року народження) у стані алкогольного сп'яніння, здійснив постріли із АК-74 у двох своїх співслужбовців - солдатів строкової служби.

Почувши постріли, з приміщення вибіг ще один солдат, який спочатку зробив попереджувальний постріл у повітря, а потім - у вартового солдата, який розпочав стрілянину.

Трьох поранених військовослужбовців доправлено до лікарні.

Стан здоров‘я одного з них лікарі оцінюють як тяжкий, він перебуває у реанімаційному відділенні.

Солдат-контрактник, який першим відкрив вогонь, отримав ушкодження середньої тяжкості. Нині він знаходиться у хірургічному відділенні. У його крові знайдено 1,2 проміле алкоголю.

Стан здоров‘я третього пораненого військового лікарі оцінюють як задовільний. У його крові також знайдено сліди алкоголю.

Як повідомили "Резонансу" у військовій прокуратурі Херсонського гарнізону, за фактом злочину до ЄРДР внесені дані за попередньою кваліфікацією за ч.3 ст.406 (Порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості) ККУ.