» ВІйськова прокуратура розслідує смерть солдата через удар струмом за статтею про навмисне вбивство

01 липень 2022, П'ятниця, 16:42

ВІйськова прокуратура розслідує смерть солдата через удар струмом за статтею про навмисне вбивство

8 Жовтня 2018г.
111111111

Військова прокуратура Центрального регіону України "взяла під контроль" розслідування загибелі солдата Збройних Сил України - водія 1 відділення 2 гірсько-штурмового взводу однієї з військових частин, дислокованої у Івано-Франківській області.

Як повідомляє ВПЦРУ, 8 жовтня 2018 року об 11:45 військовий ешелон окремої гірсько-штурмової бригади ОК «Захід» Збройних Сил України зупинився на залізничній колії станції залізничного вокзалу м. Козятин. Під час перевірки кріплення автомобільної техніки на платформах військовослужбовець за контрактом (1992 р.н.) отримав тілесні ушкодження несумісні з життям.

На місце загибелі солдата виїхала група військових прокурорів та слідчо-оперативна група Козятинського відділу поліції Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області.

У військовій прокуратурі вважають причиною загибелі військовослужбовця удар струмом напругою понад 27000 В, що проходить кабельною лінією.

За інформацією прес-служби, наразі приймається рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України («Умисне вбивство»), - передає Резонанс.

Натомість за даними місцевих ЗМІ, військовий ЗСУ загинув  "по необережності, він заліз на військовий кунг на небезпечну висоту і отримав ураження електрострумом".

Фото: kazatin

САМОГУБСТВА ЧИ ВБИВСТВА? РОЗСЛІДУВАННЯ НЕБОЙОВИХ ВТРАТ В АТО