» Військова прокуратура та поліція взялися за корупцію на кордоні (оновлено)

21 березень 2023, Вівторок, 19:09

Військова прокуратура та поліція взялися за корупцію на кордоні (оновлено)

7 Грудня 2016г.
5

Інспектора прикордонного загону затримали працівники Управління захисту економіки поліції та військової прокуратури Львівського гарнізону. Прикордонник «допомагав» особам безперешкодно ввозити товари на територію України. Якщо громадяни не сплачували данину, то у них виникали труднощі під час ввозу на територію країни автозапчастин та комплектуючих до транспортних засобів. Про це повідомляє Національна поліція.

Щоб відвести від себе підозри у протиправній діяльності зловмисник у якості посередника використовував рідного брата.

Вночі, оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Нацполіції та слідчі військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону затримали прикордонника та його брата-посередника. Правоохоронці вилучили 520 доларів США, отриманих у якості неправомірної вигоди.

Раніше оперативники УЗЕ задокументували факти одержання ними хабарів на суму 500 американських доларів.

Окрім цього, у інспектора прикордонного загону додатково вилучили 1,1 тисячі доларів США та 12 тисяч гривень, а також чорнові записи із зазначенням осіб, від яких отримав кошти за свої послуги.

Військовою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Посадовця затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області встановлюють інших осіб та посадовців причетних до корупційної схеми, - зазначає сайт відомства.

Як повідомляв "Резонанс" у розслідуванні ФЛЕШКА ДПСУ-2. АБО ЩО «ДАХУЮТЬ» ПРИКОРДОННИКИ, "розцінки" серед контрабандистів за сприяння незаконному переміщенню вантажів військовослужбовціями Львівського прикордонну загону є наступними:

“Товари 1-24 групи” – 200-300 грн за тону;

“Запчастини до с/г техніки” - 700-1000 грн за тону;

“Побутова хімія” - 200-300 грн за тону;

“Вживана побутова техніка” - 500-700 грн за тону