» Військова прокуратура відстояла у Верховному суді вирок командиру дисбату за хабарництво

07 грудень 2022, Середа, 22:02

Військова прокуратура відстояла у Верховному суді вирок командиру дисбату за хабарництво

19 Березня 2020г.
a925c6e-imgonline-com-ua-resize-tkue9i0cisyz7

Військовою прокуратурою Центрального регіону України відстояно в касаційній інстанції обвинувальний вирок щодо командира 307 дисциплінарного батальйону Центрального управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській обл.) підполковника П. Вказаного офіцера визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України, тобто одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Нагадаємо, що у січні 2017 року підполковник П., будучи командиром дисциплінарного батальйону, одержав від підлеглого йому військовослужбовця неправомірну вигоду. За хабар офіцер пообіцяв не направляти до правоохоронних органів повідомлення з матеріалами про порушення підлеглим конвоювання, а також за не ініціювання накладення на останнього дисциплінарного стягнення у виді неповної службової відповідності.

12.01.2018 вироком Солом’янського районного суду міста Києва обвинуваченому підполковнику призначено покарання у виді позбавлення волі на строк два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк два роки.

14.05.2019 Київський апеляційний суд підтвердив законність вироку суду першої інстанції, залишивши без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту.

18.03.2020 Касаційний кримінальний суд Верховного суду погодився з доказами військової прокуратури і залишив вирок засудженому без змін.

Засуджений відбуває покарання у державній установі «Менська виправна колонія (№ 91)».

Про це пише Резонанс 19 березня із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України