21 липень 2024, Неділя, 17:06

Військова прокуратура взялася за депутатів від УКРОП (оновлено)

10 Вересня 2018г.
Військова прокуратура взялася за депутатів від УКРОП (оновлено)

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону спільно зі слідчими СУ ГУНП у Дніпропетровській області і співробітниками Управління захисту економіки у Дніпропетровській області за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками ГВ БКОЗ задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди депутатом Дніпропетровської обласної ради (фракція Українське об`єднання патріотів - УКРОП).

Про це Резонансу повідомили у військовій прокуратурі Південного регіону України.

За даними досудового розслідування установлено, що депутат обласної ради, яка водночас є засновником та директором ТОВ «Експерт Груп» навесні 2018 року вже одержала від громадянина К. першу частину неправомірної вигоди в сумі 6 тис дол за здійснення впливу на рішення та дії посадових осіб Держгеокадастру у Дніпропетровській області, а саме отримання розпорядження на розробку проекту землеустрою та в подальшому затвердження даного проекту.

10 вересня під час контрольованої передачі другої частини обумовленої суми хабаря в розмірі 6 тис дол злочинну діяльність чиновниці зупинено правоохоронцями, - йдеться у релізі ВППРУ. - Тривають невідкладні слідчі дії.

Військовою прокуратурою вирішується питання про затримання обвинуваченої в порядку ст. 208 КПК України, планується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369‑2 КК України, та готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

 

ГЛУХИЙ КУТ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ