30 травень 2023, Вівторок, 10:25

Військова прокуратура завершила розслідування хабара держвиконавця в 250 тис грн

5 Квітня 2017г.

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України направлено до Бабушкінського районного суду обвинувальний акт стосовно державного виконавця м. Дніпра. Про це йдеться у повідомленні прес-служби військової прокуратури.

Слідчими військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону спільно із співробітниками СБ України в Дніпропетровській області 1 березня зазначеного посадовця викрито та затримано під час одержання неправомірної вигоди в сумі 250 тис грн.

За такі кошти державний виконавець пообіцяв директору комерційного підприємства зупинити електронні прилюдні торги та зняти з реалізації нерухоме майно підприємства.

Ураховуючи здобуті в ході досудового розслідування докази, які в повній мірі доводять вину підозрюваного, затриманій особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Як повідомляв Резонанс, військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного виконавця виконавчої служби м. Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області. Посадовця затримали 17 січня цього року офіцери військової прокуратури та Управління захисту економіки Нацполіції в Кіровоградській області під час одержання другої частини хабара у 10 тис грн.