02 грудень 2023, Субота, 13:26

Військовий Нацгвардії продава службову інформацію по 150 грн за довідку

20 Лютого 2019г.
Gbr

Слідчі теруправління ДБР у Мелітополі спільно з Управлінням внутрішньої безпеки Нацполіції України в Запорізькій обл. викрили оперативного чергового однієї з військових частин Національної гвардії під час продажу інформації.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр ДБР. Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України.

За даними слідства, затриманий неодноразово несанкціоновано копіював та продавав службову інформацію з інформаційно-пошукової системи органів внутрішніх справ АРМОР, оцінюючи одну довідку у 150 грн.

Оперативного чергового затримано під час отримання неправомірної вигоди в сумі 2700 грн за довідки стосовно 18 осіб.

"АРМОР" - це спеціальна база органів внутрішніх справ, де фіксуються усі персональні дані осіб, що затримувались чи арештовувались, або звертались до правоохоронних органів із заявами. Це конфіденційна інформація і доступ до неї обмежений.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у несанкціонованому копіюванні інформації, вчинене повторно, а також в отриманні неправомірної вигоди (ч.3 ст.362 та ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України).