» На Житомирщині ліквідовано канал постачання наркотиків до зони ООС

25 вересень 2022, Неділя, 11:25

На Житомирщині ліквідовано канал постачання наркотиків до зони ООС

11 Січня 2021г.
Zhitomir_narko_11012021

За процесуального керівництва військової прокуратури Житомирського гарнізону затримано учасників злочинної групи, що виготовляла та збувала наркотики на території Житомирської та прилеглих областей, а також у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє Резонанс 11 січня із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої військової прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Встановлено, що у січні 2021 року військовослужбовець ЗСУ здійснював реалізацію психотропної речовини – амфетаміну. Під час чергової реалізації  наркотичного засобу на загальну суму 10 тис грн останній був затриманий правоохоронцями. Він вчинив опір працівникам поліції та завдав майнової шкоди (пошкодження службових транспортних засобів).

Затримання проводилось слідчими СУ ГУ НП в Житомирській області за оперативного супроводу Управління спеціальних розслідувань в Житомирській області ДСР НП України у тому числі роти тактико-оперативного реагування (ТОР) Управління патрульної поліції, УОС та кінологічного центру ГУНП в Житомирській області.

Під час проведення першочергових слідчих дій викрито лабораторію з виготовлення наркотичних речовин, вилучено значну кількість наркотичних засобів, у тому числі «сильнодіючих», ринкова вартість яких, за попереднім підрахунком, складає понад 1 млн грн.

Крім цього вилучено вогнепальну зброю, набої до неї, грошові кошти на суму понад півмільйона гривень в різних валютах та інші цінності і речі, що підтверджують злочинну діяльність групи зловмисників.

Унаслідок вміло спланованих та проведених слідчих дій правоохоронцями затримано ще трьох учасників злочинного угрупування, - акцентували у прокуратурі.

На даний час проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії, в тому числі й направлені на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Усім затриманим готується повідомлення про підозру та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram