03 червень 2023, Субота, 17:49

ВККС протягує на посаду чергову одіозну суддю

10 Квітня 2019г.
5c6bd80b9f459

Найближчим часом ВККС планує продовжити оцінювання одіозної судді Київського апеляційного адміністративного суду Яни Глущенко.

Її інтереси  лобіює не абихто, а сам очільник ВККС Сергій Козьяков, передає Резонанс із посиланням на видання Антікор.

Пояснюється така зворушлива турбота просто: Сергію Козьякову потрібні свої вдячні судді з адміністративної юстиції. Адже нині проти нього самого почастішали позови до судових установ.

Колеги судді розповідають, а документи підтверджують, що Я.Глущенко, грубо порушуючи закон, не декларує свого цивільного чоловіка Віктора Куліченка та, відповідно, все його майно. І тільки після перевірки НАЗК, була змушена декларувати будинок у селі Старі Безрадичі, площею 227,6 м2, котрий оформила на доньку, щоб уникнути питань про походження великих грошових активів на його придбання. До цього часу, незважаючи на те, що фактично власницею цього будинку була сама Я.Глущенко, в декларації про нього ніколи вона не згадувала.

Детальніше про статки судді можна почитати за посиланням.

Одіозна суддя Я.Глущенко, використовуючи службове становище, активно допомагала збагачуватись і колишньому чоловіку Олександру Глущенку. Так екс-чоловік судді, окрім будинку 302 кв.м. в м.Новоазовськ на Донеччині й автомобіля, має також чотири великі за площею нежитлові приміщення у Новоазовському районі Донецької області,  право власності на які було набуто за рішеннями донецьких колег Я.Глущенко - суддів. Серед них - рішення й Новоазовського районного суду Донецької області – як раз там довгий час на посаді судді працювала й сама Я.Глущенко.

Окрім сумнівних, без пояснення походження, статків та недостовірного декларування, Яна Глущенко відома й ухваленням сумнівних, на межі фолу, рішень. Згідно з інформацією сайту "Чесно.фільтруй суд", суддя Глущенко, у складі колегії, постановила  скандальну ухвалу про залишення без задоволення апеляційної скарги на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва, якою було підтверджено законність рішення Київської міської ради  про передачу садиби і будинку українського художника В.Д. Орловського. А також меморіального будинку, в якому жив український художник М.К.Пимоненко, що знаходяться у центрі Києва,  у власність ТОВ "Фонд розвитку будівельних ініціатив".

За повідомленням автора статті, при розгляді справи було цинічно проігноровано той факт, що вказані будівлі були взяті на облік та під державну охорону, як пам’ятки історії та культури місцевого значення. Відповідні рішення Київської міської ради були прийняті у 1970 та 1984 роках.

Та хто ж зважатиме на якісь там пам’ятки культури, коли на кону – безбідне життя та ще й під прикриттям впливових покровителів та колег!

У ВККС  "успішне" оцінювання "своїх" суддів поставлено на потік. Комісія вже давно, всупереч вимогам,  успішно оцінила інших одіозних суддів Київського (Шостого) апеляційного адміністративного суду без залучення громадськості.

Дії ВККС стосовно одіозної судді Яни Глущенко – у полі зору громадськості та ЗМІ. Невже грубі порушення чинного законодавста, відверте недостовірне декларування доходів, приховування статків, кричущі факти про значно більші витрати ніж доходи всєї родини  - не переконують у тому, що таким суддям не місце у суді. Яна Глущенко не має морального права одягати мантію та виносити рішення іменем України, вирішуючи долі людей.

Руслан Якушев