05 червень 2023, Понеділок, 02:22

Про квартиру Лещенка, НАБУ та прокурора Кулика

11 Вересня 2016г.
24200538

img_20160909_165814Все логічно: військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик, якого НАБУ підозрює в незаконному збагаченні, вимагає від НАБУ відкрити аналогічне кримінальне провадження відносно народного депутата Сергія Лещенка та провести слідчі дії, аналогічні тим, що були вчинені відносно Кулика.

І, дійсно, якщо НАБУїни прослуховували телефон Кулика й навіть оприлюднили записи його розмов, то чому вони мають дотримуватись законності відносно Лещенка? Якщо детективи НАБУ проводили обшук в квартирі Кулика, то що їм заважає обшукати всі три квартири Лещенка? Якщо НАБУїни домоглись накладання арешту на майно та грошові кошти людей, які дозволити Кулику користуватись цим майном і коштами, то чому досі не арештовані майно та рахунки Притули й Топольської?

img_20160909_165828НАБУ заявляє, що Кулик їздив на відпочинок за кордон, де він міг витратити суму, яка перевищує його зарплатню. Але чомусь НАБУ не поспішає з’ясовувати, на які кошти Лещенко літав на суд над Фірташем з Відня до Токіо навесні 2015 року.

НАБУ заявляє, що пояснення Кулика щодо джерел його добробуту не є переконливими. Але хіба можна вважати переконливою заяву Лещенка, що він отримав понад сто тисяч доларів США в якості дивідендів від діяльності заснованої ним неприбуткової громадської організації «Українська правда», яка офіційно не займається ніякою підприємницькою діяльністю й фінансується за рахунок ґрантів?

 

 

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст