02 грудень 2023, Субота, 14:45

Про прокурора Голомшу та приватного підприємця Шабуніна

28 Вересня 2016г.
Snimok Ekrana 2016 09 28 V 14 25 17

Оскільки я не дивлюсь телевізор з 1998 року, маю запитання до любих друзів і шановних читачів – а в якості кого регулярно на передачі «Шустер LIVE» запрошують приватного підприємця Шабуніна?

Я, по наївності своїй думав, що після того, як я оприлюднив інформацію про придбання Шабуніним земельної ділянки в 2014 році на гроші, отримані «на боротьбу з корупцією», пристойні люди перестануть подавати йому руку, а не те, що запрошувати в телепередачі. Більш того, оскільки через афери Шабуніна було відкрито кримінальне провадження проти директора НАБУ Ситника (Юрій Луценко усіляко саботує розслідування цієї справи, але рано чи пізно Ситник все однаково буде покараний за те, що не виключив зі складу Ради громадського контролю при НАБУ Шабуніна та його тричі засудженого соратника Шерембея, які подали щодо себе брехливу інформацію, балотуючись до цієї Ради, зокрема Шабунін не зазначив у декларації нерухоме майно), спілкуватись з ним журналісти мали б лише з одного питання – скільки він заробив на «боротьбі з корупцією».

Тим не менш, 23 вересня 2016 року Віталій Вікторович знову проповідував у студії «Шустер LIVE». На цей раз він заявив, що критичні виступи колишнього першого заступника генпрокурора Миколи Голомші – то «пустий трьоп ображеного посадовця».

Дуже шкода, що видатний фахівець у галузі права Юрій Луценко, якого Шабунін усіляко облизує й в приймальні якого проводить свої вихідні дні, не розповів «борцю з корупцією» хто такий Микола Голомша. На відміну від Шабуніна, Микола Ярославович не тільки не фігурував у кримінальному провадженні про розкрадання 2,5 млн. доларів урядової допомоги США, але багато-багато років належить до юридичної еліти України й відомий тим, що ніколи, за будь-якої влади та будь-якого генпрокурора, не боявся говорити в очі негідникам, що вони негідники – мабуть, тому, що в нього не було, як у Шабуніна, незадекларованої земельної ділянки та 20 рахунків у банківських установах.

За свою прямоту й чесність Микола Ярославович був переслідуваний і при генпрокурорі Васильєві, і при генпрокурорі Пшонці. Але навіть вони не ставили під сумнів фаховий рівень Голомші, який керував розслідуванням у найгучніших справах. Приватний підприємець Шабунін, здається, перший, хто дозволив собі так висловитись щодо Миколи Ярославовича.

Втім, мова не про Шабуніна, мова про журналістів, які запрошують у студію цього «експерта».

Бойко фото
Володимир Бойко Журналіст