» Імператив ПРЕЗУМПЦІЇ ПРАВОТИ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО повинен стати соціальною нормою

22 березень 2023, Середа, 10:47

Імператив ПРЕЗУМПЦІЇ ПРАВОТИ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО повинен стати соціальною нормою

26 Вересня 2016г.
0
14484765_1145451638862397_2922987415480158619_n

Трагедія у Дніпрі зробила німими від емоцій одних і дуже говіркими інших.

Двоє розстріляних в упор патрульних. Троє осиротілих дітей…

Оля і Артем…

Ці двоє патрульних прийшли добровільно на роботу в поліцію. Стара міліцейська система розвалилася і вони стали перед тим вибором, перед яким стала вся країна: продовжувати лаяти ментів і владу сидячи на комфортному дивані, звалити з країни чи самим стати рушієм змін і навести порядок на вулицях. Це був їх вибір – захищати Закон.

Це та ціна, яку платить суспільство за власну безпеку – смерті захисників Закону.

Зупинений за порушення правил дорожнього руху виявився розшукуваним злочинцем. Він напевне знав, що домовитися з патрульними не можна. Він домовився з Дияволом.

Вивчити обставини трагічного випадку загибелі патрульного екіпажу в Дніпрі зобов’язаний кожен поліцейський. Напрацювати навики захисту до автоматизму. А суспільство в свою чергу зобов’язане захищати тих, хто ризикуючи життям захищає Закон. Починаючи з власного прикладу реагування на дії і накази поліцейського. Беззастережно виконувати всі вимоги, як то працює в цивілізованих країнах. Так само маючи право на оскарження цих вимог, але потім.

Зразу є вимога – виконуй. Імператив ПРЕЗУМПЦІЇ ПРАВОТИ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО повинен стати соціальною нормою! Спочатку підчиняйся - потім оскаржуй! Це правило безпеки в першу чергу громадян.

У всій цій історії, яка швидко розвивалася, ми ледь не забули водія маршрутки, який блокував гада! Блокував до тих пір, поки цей нелюдь не відкрив вогонь по ньому! 8 куль було випущено в його бік! Пишаємось тобою, Валерію Миколайовичу Тимонін. Ти наш Герой. Дай Боже щастя тобі.

На операційному столі від отриманих поранень померла мати двох малолітніх дітей патрульна Ольга Макаренко.

Її напарник, Артем Кутушев, загинув на місці. Доньці Артема в цей день виповнилося три рочки. Але татко більше ніколи не привітає її з днем народження...