29 травень 2023, Понеділок, 09:34

Поліція зробить все, щоб розслідувати підпал

4 Вересня 2016г.

Тут дуже багато ЗМІ пише лякалку про залишення протестувальниками біля палаючої будівлі Інтера протитанкової міни. Звичайно у страху очі величезні і з переляку вони там могли залишити ще й танк. Але...

Давайте розбиратися разом.

222 На фото предмет, що був сприйнятий за міну. Дуже схоже, але якщо уважно його розгледіти ми побачимо всього лиш димову шашку УДШ.

Не треба бути великим фахівцем військової справи, щоб навчитися користуватися Гуглом.

4На іншому фото видно вже протитанкову міну ТМ-57. Для людей, що відрізняють черевики від чобіт різницю видно одразу.

Якщо погуглити, в характеристиках ТМ-57 пишуть, що зпрацьовує вона від зусилля 200-500 кг. Тобто наїхати на неї треба хіба що вантажівкою, щоб вона рвонула. Або кидати детонатором чітко вниз поверху з 5-го. Правда в цьому випадку незрозуміло куди діти кидаючого, бо з тротиловим еквівалентом у 7-7,5 кг його частини зібрати буде важко.

Отже, шановні писаки і військові експерти, протитанкова міна, залишена протестувальниками, перетворюється на димову шашку.

"Гугл в помощ" і не нагнітайте.

П.С. Поліція зробить все, щоб розслідувати підпал, але чогось мені здається, що люди, які протестували перед будівлею Інтеру, не ховаючи обличчя, навряд чи могли підпалити в той же самий час будівлю одночасно в декількох місцях зсередини.