27 вересень 2023, Середа, 14:54

ВП ЦРУ: 3 роки за гратами реалізаторові зброї та боєприпасів (оновлено)

18 Грудня 2018г.
2

Військова прокуратура Центрального регіону України продовжує принципово та своєчасно реагувати на злочини, повʼязані з незаконним обігом зброї та боєприпасів. У цьому Резонанс запевнили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

За даними сайту військової прокуратури регіону, торік у листопаді працівниками Деснянського гарнізону затримано громадянина України, який незаконно придбавав, зберігав та реалізовував зброю та боєприпаси.

Під час судового розгляду прокурором доведено беззаперечні факти реалізації вказаним громадянином близько 2 тисяч набоїв різних калібрів, снайперської гвинтівки Мосіна, а також намір збуту 3 бойових гранат, виявлених в затриманого під час обшуку за його місцем проживання, - інформує прокуратура.

18 грудня 2018 року Козелецький районний суд Чернігівської області погодився з доказами публічного обвинувача - військової прокуратури Деснянського гарнізону ЦРУ. Звинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначено позбавлення волі у 3-річний термін.

Сумно, що в прокуратурі не знаходиться жодного прокурора, який відмовиться притягати до відповідальності без закону, - написав у соцмережі Facebook адвокат Микола Ореховський.

ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ЦРУ ПОДАЛА 4 ПОЗОВИ ДО СУДУ ЩОДО ПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС БУДІВНИЦТВА КАЗАРМ