04 жовтень 2023, Середа, 05:59

Вперше за багато років в Україні за добу не було жодного загиблого в ДТП

17 Лютого 2022г.


КИЇВ. 17 лютого. Резонанс. Із переведенням поліції на посилений режим несення служби кількість злочинів зменшилася на 23%, уперше за багато років в Україні за добу не було жодного загиблого в ДТП. Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко, інформує Резонанс з посиланням на управління комунікації НПУ.

Цитата:

"Кількість ДТП зменшилася на 46 відсотків. Вперше за багато років вчора (15 лютого - ред.) для 40-мільйонної країни у нас не було жодного загиблого в результаті ДТП, позавчора – один загиблий. Якщо порівняти з попереднім тижнем, ми мали за два дні 13 жертв ДТП", - розповів Ігор Клименко.

Деталі

Зі слів Клименка, посилений режим служби є ще й ефективною профілактикою скоєння злочинів.

Зокрема очільник відомства відзначив, що за два дні збільшилася кількість звернень громадян до Нацполіції із 49-ти до 53-х тисяч, проте у більшості це були звернення інформаційного або ж консультаційного характеру. А кількість злочинів за два дні зменшилася на 23%: із 3 000 до 2 300.

Доповнення

З 14 по 19 лютого особовий склад Національної поліції України переведений на посилений режим несення служби.

Голова МВС Денис Монастирський заявив, що ситуація в Україні контрольована, а об’єкти критичної інфраструктури взяті під охорону.