22 липень 2024, Понеділок, 02:36

Вплив молібдену на розвиток та плодоношення сої

30 Червня 2024г.

Соя – сільськогосподарська харчова та кормова культура, роль та важливість якої зростає з кожним днем. Це високобілкова рослина, яка відмінно засвоюється організмом тварин і служить для переробки в продукти харчування людей у ​​десятках країн світу. Щоб підвищити врожайність цієї цінної та корисної культури, необхідно застосовувати комплексні органо-мінеральні добрива з підвищеним відсотковим вмістом молібдену.

Роль молібдену у життєдіяльності сільськогосподарських культур

Мікроелемент молібден витрачається рослинами в мінімальних кількостях, проте без нього посіви зростатимуть набагато гірше, а в зелені та плодах утримуватиметься набагато менше білка. Це суттєво знизить поживну цінність культури та негативно позначиться на прибутку сільськогосподарського підприємства. Впоратися з проблемою допоможе препарат, що містить молібден на сою.

Молібден часто називають каталізатором азотного обміну. Його основна функція полягає в тому, щоб перетворювати нітрати на нітрити і сприяти накопиченню азоту в бульбах бобової рослини. Зниження вмісту нітратів робить продукцію більш корисною та безпечною, а перетворення азоту на білок підвищує поживність. Отже, молібден на сою є життєво важливим компонентом, від якого залежить не лише врожайність, а й харчова цінність такої корисної культури, як соя.

ОМД із молібденом для підживлення сої

Торгова марка «Добродій» випускає сертифіковану продукцію найвищої якості, у тому числі органо-мінеральний COMPLEX ДОБРОДІЙ МОЛІБДЕН ПЛЮС, що забезпечує рослинам сої та інших бобових культур необхідну кількість важливого мікроелемента.

Молібден на сою сприяє наступним процесам:

  • Прискорення розвитку та збільшення кількості бульбочкових бактерій, властивих не тільки сої, а й іншим бобовим рослинам.
  • Збільшення кількості білка в рослинній масі та плодах сої, люцерни, гороху та інших бобових культур.
  • Активізація азотного живлення рослин.
  • Підвищення опірності сої та інших бобових рослин негативному впливу несприятливих погодних умов.

Вироблений ТМ «Добродій» молібден на сою – це рідке добриво з мікроелементом, призначене для позакореневого підживлення. Це допомагає не тільки збільшити врожайність, а й суттєво підвищує його якість та корисні властивості.