» ВРП призначено перевірку звернення судді з Полтави

03 липень 2022, Неділя, 23:53

ВРП призначено перевірку звернення судді з Полтави

17 Вересня 2019г.
ВРП

Вища рада правосуддя перевірить факти, викладені у зверненні судді Октябрського районного суду Полтави Лариси Гольник. Про це йдеться у повідомленні ВРП, передає Резонанс.

Л.Гольник звернулась до ВРП 5 вересня, повідомив про втручання в її діяльність як судді з боку судді вказаного суду Віталія Микитенка та, можливо, відповідальних працівників апарату Октябрського районного суду.

Як вважає суддя, у діях вказаних посадових осіб вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч.1 ст.366 (службове підроблення), ч.2 ст.376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Вказане повідомлення було внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність щодо здійснення правосуддя.

Оскільки з повідомлення вбачається, що Л.Гольник звернулася до ВРП з дисциплінарною скаргою, відповідно до регламенту ВРП матеріали звернення було передано до управління документального забезпечення для повторного здійснення автоматизованого розподілу та реєстрації як дисциплінарної скарги.

Згідно із протоколом повторного автоматизованого розподілу від 10 вересня 2019 р. повідомлення Л.Гольник передано на розгляд члену ВРП Ларисі Швецовій.