» ВРП звернулась до ГПУ з приводу втручання у діяльність ужгородського судді

30 червень 2022, Четвер, 22:30

ВРП звернулась до ГПУ з приводу втручання у діяльність ужгородського судді

15 Липня 2019г.
ВРП

Судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Олегу Придачуку погрожували дисциплінарним провадженням і непроходженням кваліфікаційного оцінювання. Про це йдеться в повідомленні Вищої ради правосуддя.

За словами судді він зустрівся з ветераном прокуратури, який після звільнення з органів тривалий час працював представником Уповноваженого Верховної Ради України. Раніше О.Придатчук своєю ухвалою санкціонував проведення обшуку в рамках кримінального провадження у помешканні, яке належить батьку цієї людини.

"Особа 2 зазначив, що в разі подання ним скарги на дії судді Придачука О.А. під час постановлення вказаної ухвали суддю буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності та звільнено з посади, а також що це питання він уже вирішив з певними людьми. Додав, що суддя не пройде кваліфікаційного оцінювання. Крім того, Особа 2 зазначив, що може не подавати скаргу до Вищої ради правосуддя за умови, якщо суддя Придачук О.А. відшкодує йому завдану моральну шкоду у розмірі 10 000 (десять тисяч) американських доларів", - йдеться в повідомленні ВРП

ВРП повідомляє, що на своєму засіданні 11 липня 2019 рок розглянула повідомлення судді про втручання в його професійну діяльність та ухвалила звернутися до ГПУ щодо надання інформації про розкриття злочину, вчиненого щодо нього.