30 травень 2023, Вівторок, 07:18

Врятувати рядового Радченка

21 Лютого 2018г.

Надія Печерська, для Резонансу

«Чесний суддя» та «донецький біженець» Віталій Радченко хоче оскаржити рішення ВРП про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Відповідне питання внесено до порядку денного засідання Вищої ради правосуддя на 27 лютого 2018 року.

Журналіст Володимир Бойко, на своїй сторінці у ФБ, зазначав про суддю Радченко як «завзятого обслуговувача незаконних забаганок директора НАБУ Артема Ситника».

І хоча суддя Радченко уникнув звільнення, у грудні 2017 року Перша Дисциплінарна палата ВРП оголосила йому сувору догану з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом 3 місяців.

Підставою для застосування цього дисциплінарного стягнення стала відсутність мотивації рішення та порушення територіальної підсудності під час задоволення відповідного клопотання органу досудового розслідування.

Окрім іншого, суддя Галицького районного суду міста Львова В.Радченко відомий широкому загалу штрафами для волонтерів  та рішеннями проти львівського мера Садового.

Чи допоможе НАБУ уникнути покарання за вчинення проступку із-за власних забаганок своєму протеже – дізнаємось вже найближчим часом.

Однак, чи потрібні державі такі «слуги народу»?

Нагадаємо, що 20 лютого 2018 року за вчинення істотного дисциплінарного проступку Вища рада правосуддя звільнила з посади дружину Віталія Радченко, суддю Сихівського районного суду міста Львова Еллі Радченко.