02 грудень 2023, Субота, 13:47

ВС відмовив у скасуванні санкцій проти «телеканалів Медведчука»

27 Квітня 2021г.
изображение 2021 04 27 034722

Касаційний суд у складі Верховного суду не задовольнив позов про скасування санкцій проти телеканалів «112 Україна», ZIK і NewsOne.

Про це повідомляє пресслужба Верховного суду, передає Резонанс 27 квітня із посиланням на Babel.ua

«Суд у задоволенні позовних вимог відмовив повністю. Повний текст постанови буде виготовлено протягом п’яти днів», — сказано у повідомленні.

До суду звертався адвокат Павло Попков, а відповідачем зазначався президент Володимир Зеленський. Юридичні особи телеканалів виступали третіми сторонами.

Рішення може бути оскаржене у Великій палаті Верховного суду.

2 лютого президент Володимир Зеленський увів у дію санкції РНБО проти нардепа від ОПзЖ, близького соратника Віктора Медведчука — Тараса Козака, а також його телеканалів — «112 Україна», ZIK і NewsOne. Санкції передбачають анулювання ліцензій та заборону користуватися радіочастотним ресурсом України.

Телеканали у спільній заяві назвали це політичним тиском і розправою. Зеленський заявив, що Україна підтримує свободу слова, але не тоді, коли пропаганду фінансує країна-агресор. СБУ після цього повідомила, що надала РНБО обґрунтовані рекомендації для блокування

Баканов: СБУ надала РНБО обґрунтовані рекомендації для блокування каналів МедведчукаБаканов: СБУ надала РНБО обґрунтовані рекомендації для блокування каналів Медведчука

Незабаром Міністерство культури та інформполітики направило в YouTube рішення РНБО з проханням закрити сторінки телеканалів. 24 квітня YouTube заблокував підсанкційні «112 Україна», ZIK і NewsOne.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram