26 вересень 2023, Вівторок, 06:12

Взято під варту миколаївця, який ледве не підірвав багатоповерхівку

18 Лютого 2019г.
За решеткой

Ленінський районний суд м. Миколаєва 15 лютого обрав запобіжний захід стосовно чоловіка, якого підозрюють у замаху на вбивство двох і більше осіб (ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт Судової влади України. За версією слідства, 13 лютого 2019 р. о 13:00, підозрюваний в стані алкогольного сп’яніння знаходився за місцем свого постійного проживання - в одній з квартир буди. №93 по вул. Новобузькій в м. Миколаєві.

Після конфлікту з дружиною чоловік прийняв рішення про вчинення самогубства.

Реалізувати свій намір він вирішив способом заповнення приміщення квартири природним газом - при чому він усвідомлював, що він проживає на 5 поверсі 9-поверхового будинку і більшість мешканців цього будинку перебувають вдома.

Він перерізав ножем шланг газопроводу до плити, що призвело до заповнення квартири газом та утворення вибухонебезпечної газоповітряної суміші.

Однак, через оперативне реагування працівників поліції та аварійної служби ПАТ "Миколаївгаз", які вчасно відреагували на повідомлення і встановили місце проживання підозрюваного та відключили подачу газу до будинку, після чого затримали підозрюваного.

Розглянувши клопотання, суд обрав стосовно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів. Розмір застави складає 192 210 грн.  Ухвала слідчого судді не набрала законної сили.