» Як кандидат до Верховного Суду Тетяна Шипуліна “підіграла” Громадській Раді Доброчесності

04 жовтень 2022, Вівторок, 14:08

Як кандидат до Верховного Суду Тетяна Шипуліна “підіграла” Громадській Раді Доброчесності

19 Липня 2017г.
0
SHipulina

Концентрація уваги на звітах в соціальних мережах про судові тяжби вже екс-кандидата у Верховний Суд, судді Кіровоградського окружного адміністративного суду Романа Брегея проти ВККС та його заяв стосовно неправомірності дій суддів ВАСУ, дещо відволікло від інших, не менш цікавих справ, які нещодавно розглядав Вищий адміністративний суд України щодо Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Однією із таких, була справа про визнання незаконними дій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України по організації обрання членів Громадської ради доброчесності 11.11.2016 року.

«Резонанс» вже писав про чисельні порушення, які відбувались під час формування Громадської ради доброчесності.

Натомість, ставши кандидатом до Верховного Суду, Тетяна Шипуліна не заявила самовідвід у справі, а вирішила її на користь Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, та фактично – «доброчесної» Ради.

Мабуть у знак вдячності, члени ГРД, не зважаючи на багато сумнівів у доброчесності самої судді ВАСУ Шипуліної,  не стали приймати негативний висновок щодо неї, а обмежились інформацію, яка не потребує подолання 11-ма голосами членів ВККС.

І це навіть не заважаючи на те, що Тетяна Шипуліна була серед тих суддів, хто відмовив у задоволення позову члена ГРД, та екс-судді  Михайла Жернакова щодо його переведення до столичного суду.

Ось настільки важливо для ГРД було зберегти діючі, досить сумнівні принципи та механізми формування Ради!  А чи буде Вища кваліфікаційна комісія суддів настільки ж вдячна Тетяні Шипуліній за це рішення, як члени ГРД, дізнаємось вже скоро, адже оголошення рейтингу конкурсу не за горами.