» Якубовський представив новопризначеного прокурора Луганщини

28 листопад 2022, Понеділок, 19:41

Якубовський представив новопризначеного прокурора Луганщини

15 Вересня 2020г.
3(2117)

Заступник Генерального прокурора Максим Якубовський 14 вересня представив колективу Луганської обласної прокуратури новопризначеного керівника – Миколу Прибігу.

Про це пише Резонанс 15 вересня із посиланням на сайт Луганської облпрокуратури.

- Микола Сергійович родом із Луганщини. Він очолював районну прокуратуру у період бойових дій, виконував свої повноваження у період активної фази АТО. Досвіду йому не позичати, – підкреслив заступник Генпрокурора. Та висловив впевненість, що новопризначеному очільнику прокуратури Луганщини "вдасться виконати поставлені завдання та досягнути високих показників в роботі".

У свою чергу Прибіга наголосив, що своїм головним завданням бачить "підвищення рівня законності та правопорядку в регіоні". Він побіцяв, що "на кожен факт порушення закону буде надана невідкладна реакція обласної прокуратури".

Довідково: Микола Сергійович Прибіга народився у м. Луганську. Працював слідчим в органах внутрішніх справ. Розпочав роботу в органах прокуратури з 2005 року. Працював на посадах слідчого прокуратури Новопсковського району, помічника прокурора і слідчого прокуратури Ленінського району м. Луганська, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності прокуратури Луганської області, з 2012 року – заступник Луганського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері. У жовтні 2013 року очолив прокуратуру Новоайдарського району, виконував свої повноваження в зоні проведення антитерористичної операції.

З 2015 року працював у Генеральній прокуратурі Україні на різних посадах прокурорської діяльності. За даними Резонансу, останнім часом у Генеральній інспекції Офісу Генерального прокурора.

ПРОКУРОР ЛУГАНЩИНИ ОЛЕКСІЙ ЛЯШЕНКО: ВСЯ ДОКАЗОВА БАЗА УЧАСТІ РФ У ЗБРОЙНІЙ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ АКУМУЛЮЄТЬСЯ

Про відставку його попередника - Олексія Ляшенка стало відомо 11 вересня.

- Завершена моя робота на посаді прокурора Луганської області, - написав він у соцмережі. За чотири роки служби на Луганщині на собі відчув, що таке збройна агресія Російської Федерації. Тому, очоливши прокуратуру Луганської області, зробив все можливе від себе, щоб не тільки якісно документувати та розслідувати воєнні злочини, а й попереджувати їх вчинення, що могло призвести до непоправних наслідків. За час моєї каденції на посаді зроблено чимало: гучні викриття посадовців у хабарництві, організованих злочинних груп та їх діяльності – незаконний збут вогнепальної зброї, переправлення через держкордон, гральний бізнес, наркообіг, також це розкриття злочинів періоду окупації на даний час вже звільнених міст, засудження учасників незаконних збройних формувань РФ, попередження терактів та диверсій, відстоювання справедливого покарання та ухвалення вироків у резонансних кримінальних провадженнях.

Ляшенко подякував колективу та кожному співробітнику органів прокуратури Луганської області "за працю та віданність заради результату".

Як писав Резонанс, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова та її заступники представляють керівників колективам обласних прокуратур, які розпочали роботу з 11 вересня 2020 року.

Генеральний прокурор представила колективу керівника Харківскої обласної прокуратури – Олександра Фільчакова, колективу Тернопільської обласної прокуратури нового керівника - Миколу Петришина.

Перший заступник Генпрокурора Роман Говда представив колективу нового керівника Житомирської обласної прокуратури – Олександра Білошицького, нового керівника Волинської обласної прокуратури – Віктора Тимчука, нового очільника Рівненської обласної прокуратури - Андрія Рудницького, а також нового керівника Львівської обласної прокуратури – Антона Войтенка.

Заступник Генерального прокурора Олексій Симоненко представив колективу нового очільника Закарпатської обласної прокуратури – Дмитра Казака.

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Хмельницької обласної прокуратури керівника – Олексія Олійника, керівника Чернівецької обласної прокуратури – Ірину Кравченко, колективу Івано-Франківської обласної прокуратури нового керівника – Романа Химу, колективу Тернопільської обласної прокуратури нового керівника - Миколу Петришина.

Заступник Генерального прокурора Максим Якубовський представив очільника Луганської обласної прокуратури – Миколу Прибігу, керівника Запорізької обласної прокуратури - Віктора Приходька.

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив колективу новопризначеного керівника Чернігівської обласної прокуратури – Сергія Василину.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.

ПРАВОСУДДЯ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ — НЕОБХІДНА СКЛАДОВА ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТУ НА ДОНБАСІ