» Юрій Луценко передумав йти з ГПУ після виборів (ВІДЕО)

14 серпень 2022, Неділя, 06:44

Юрій Луценко передумав йти з ГПУ після виборів (ВІДЕО)

18 Квітня 2019г.
0
Снимок экрана 2019-04-18 в 17.54.05

Після виборів президента Юрій Луценко збирається далі працювати Генеральним прокурором. Про це він сказав в інтерв'ю Наташі Влащенко, відповідаючи на питання, чи можливо, що після виборів президента він буде переслідувати Петра Порошенка, - передає Резонанс.

"Генеральний прокурор призначається парламентом за поданням президента. Я не сильно тримаюся за крісло. Але і не збираюся кидатися заявами. Бо я упевнений, що я - ефективний генеральний прокурор. Якщо парламент ухвалить інше рішення, окей, буде новий прокурор.

Як нагадує Резонанс, торік у вересні генпрокурор Луценко заявляв ТСН. Тиждень про свій намір подати у відставку у травні 2019 - "заради подальшої політичної діяльності". Він казав, що планує допрацювати до завершення президентських виборів", вважаючи "серйозною гарантією того, що вони відбудуться згідно закону і у встановлений час, без жодних фантазій на цю тему". "Із іншого боку, як тільки це завершу, я в травні приблизно думаю повернутися до політичної діяльності. Побачите, що весною мені буде про що відзвітуватися", - заявляв очільник ГПУ.