» Юрій Луценко підписав догану Назару Холодницькому

03 липень 2022, Неділя, 15:03

Юрій Луценко підписав догану Назару Холодницькому

17 Серпня 2018г.
0
unian_lucenko_holodnyckyj_786752

Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав наказ про догану заступнику Генпрокурора - керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокурори Назару Холодницькому.

Про це Українським Новинам повідомило джерело в Генпрокуратурі.

"Наказ підписано", - сказав співрозмовник агентства."За вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об'єктивності, неупередженості та незалежності,у чесності та непідкупності органів прокуратури, а також за систематичне грубе порушення правил прокурорської етики застосувати до заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, державного радника юстиції 3 класу Холодницького Назара Івановича дисциплінарне стягнення у вигляді догани (п.5,6 ч.1 Закону України "Про прокуратуру")", - йдеться в наказі.

За його словами, документ буде оприлюднено в п'ятницю.

ПРОКУРОРИ, ЯК ДРУЖИНА ЦЕЗАРЯ – ВИЩЕ ПІДОЗР?

"Цікавим прикладом є розгляд питань про дисциплінарну відповідальність заступників генерального прокурора Ю. Столярчука, А. Матіоса та самого генерального прокурора Ю. Луценка. КДКП побачила підстави для дисциплінарної відповідальності лише Ю. Столярчука. Проте, викладення обставин порушення ним вимог законодавства дозволяють висловити сумнів в тому, що вчинене ним є лише дисциплінарним проступком. Встановлене судовим рішенням незаконне закриття кримінального провадження щодо особи, підозрюваної у протиправному «віджиманні» 1500 га землі, - тут можна говорити про наявність підстав для іншого виду відповідальності. Проте – лише догана", - написав у блозі для Резонансу відомий військовий юрист Анатолій Маркевич.

Тим часом до Верховного суду надійшла позовна заява від НАБУ щодо скасування рішення КДКП про накладення дисциплінарного стягнення на Холодницького