21 липень 2024, Неділя, 16:00

Цього року нацгвардійці зможуть проходити тестування на COVID-19 у своїх в/ч, – НГУ

5 Січня 2021г.
Цього року нацгвардійці зможуть проходити тестування на COVID-19 у своїх в/ч, – НГУ

У грудні минулого року в Національній гвардії України здійснено закупівлю обладнання для проведення ІФА-тестування особового складу НГУ на COVID-19 в лабораторіях медичних пунктів військових частин. На цей час проведено його монтаж та комплектування розхідними матеріалами, навчено персонал та проведено перші лабораторні дослідження у тестовому режимі. З січня 2021 року ці лабораторії мають запрацювати на повну потужність.

Про це повідомляє Резонанс 5 січня з посиланням на пресслужбу НГУ.

«Для моніторингу поширення пандемії вирішальне значення має тестування на коронавірусну інфекцію як цивільного населення, так і військовослужбовців. Тому ми придбали апарати для проведення тестувань й укомплектували розхідними матеріалами шість лабораторій Національної гвардії України. У тестовому режимі було проведено перші лабораторні дослідження на наявність коронавірусної інфекції у гвардійців», – зазначив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Лабораторії працюватимуть у військових частинах 3066 (м. Київ), 3014 (м. Одеса), 3002 (м. Львів), 3017 (м. Харків), 3036 (м. Дніпро), 3027 (м. Вишгород)

На даний момент тестування воїнів-гвардійців на COVID-19 також проводять у військовому госпіталі НГУ (в/ч 3080, м. Золочів) та медичному центрі НГУ «Нові Санжари».

З метою недопущення поширення COVID-19 у Національній гвардії України створено достатні запаси засобів індивідуального захисту: медичних масок, респіраторів класу захисту FFP2; спиртовмісних та хлоровмісних засобів для дезінфекції рук.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram