» З України видворили родича “злодія в законі”, який потрапив під санкції

27 березень 2023, Понеділок, 04:16

З України видворили родича “злодія в законі”, який потрапив під санкції

11 Листопада 2021г.


КИЇВ. 11 листопада. Резонанс. З України видворили громадянина Азербайджану, що мав зв’язки з кримінальним світом, через що потрапив під санкції. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на повідомлення Міністерства внутрішніх справ.

На початку листопада, попри заборону, “кримінальний авторитет” незаконно потрапив до України. Як тільки про цей факт стало відомо співробітникам управління стратегічних розслідувань в місті Києві НПУ, встановили його місцезнаходження та провели заходи для його примусового повернення.

Цитата:

“33-річний громадянин Азербайджанської Республіки потрапив під санкції, запроваджені до суб’єктів підвищеного злочинного впливу рішенням РНБО. У зв’язку з чим, його було примусового повернуто до країни походження та на три роки заборонений в’їзд на територію країни. Чоловік входить до родинного оточення одного з "ворів в законі“. Маючи зв’язки у кримінальному середовищі, контролював діяльність етнічних злочинних груп, що "спеціалізувалися“ на майнових злочинах, зокрема вимаганнях”, — повідомили в МВС.

Сьогодні, 11 листопада, поліцейські разом із міграційною службою примусово повернули його до Азербайджанської Республіки.

Нагадаємо

Як повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, на сьогодні порушено 235 кримінальних проваджень та заборонено в’їзд на територію України понад 500 “злодіїв у законі” та кримінальних авторитетів.