За час карантину ССО не допустила до судів 224 відвідувачів із ознаками респіраторних захворювань - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 16:24

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

За час карантину ССО не допустила до судів 224 відвідувачів із ознаками респіраторних захворювань

31 марта 2020г.

Співробітники Служби судової охорони в умовах карантину продовжують нести службу з охорони об’єктів судової влади, а також вживають заходи з протидії розповсюдженню гострої респіраторної хвороби Covid-19 у судових установах. Про це повідомляє Резонанс 31 березня з посиланням на прес-центр судової влади України.

В усіх 227 судах, органах та установах системи правосуддя, що перебувають під охороною Служби судової охорони, співробітники Служби несуть службу в захисних масках, окулярах і рукавичках. Кожний пункт пропуску забезпечений засобами для дезінфекції рук та предметів. Усім без винятку працівникам і відвідувачам установ системи правосуддя співробітники Служби проводять дистанційну термометрію та обмежують допуск особам з ознаками респіраторних захворювань.

Так, з початку карантинних заходів у судових установах Києва та Київської області до приміщень судів недопущено 18 осіб з ознаками респіраторних захворювань і підвищеною температурою тіла.

У Закарпатській області з майже 1200 громадян, які відвідували судові установи, у 6 осіб виявлено підвищену температуру тіла, тому їх було не допущено до судів і рекомендовано звернутися до лікарів.

Загалом з початку карантинних заходів співробітники Служби судової охорони провели температурний скринінг майже 49 тисячам працівників і відвідувачів судових установ. 224 із них було відмовлено в допуску до судів у зв’язку з підвищеною температурою тіла та наявними ознаками респіраторних захворювань.

Співробітники Служби судової охорони просять громадян із розумінням поставитися до посилених заходів безпеки в судових установах, дотримуватися карантинного режиму й заходів гігієни, не відвідувати установ судової влади без крайньої потреби.