03 грудень 2023, Неділя, 18:54

За голоси на псевдореферендумі окупанти пропонували “військову форму” для дітей – СБУ

15 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 15 жовтня. Резонанс. У Херсонській області російські окупанти пропонували жителям «військову форму» на дітей в обмін за голоси на псевдореферендумі. Про це Резонанс пише з посиланням на Службу безпеки.

Деталі

Під час стабілізаційних заходів на деокупованій Херсонщині співробітники СБУ знайшли ще одну штаб-квартиру рашистів у селі Новоолександрівка. Приміщення сільської ради окупанти використовували як базу для проведення «референдуму». Серед агітаційних матеріалів правоохоронці виявили там велику партію дитячого одягу у мілітаристичному стилі.

Ці речі один в один копіювали одяг російських загарбників і були призначені для місцевих жителів як заохочення прийти і проголосувати на фейковому волевиявленні, вказали в СБУ. Також українців намагалися підкупити безкоштовними продуктами харчування.

Утім, як вказано, коли ворог побачив, що місцеві жителі уникають участі у псевдореферендумі, вони вдалися до погроз та махінацій.

Цитата

“Так, схиливши декількох колаборантів до співпраці, вони дали їм по два озброєних військовослужбовця рф і почали "обхід" кожного будинку. Якщо люди не відкривали двері, окупанти все одно враховували всіх прописаних за адресою як голоси “за”, – йдеться в повідомленні.

Доповнення

Служба безпеки України продовжує роботу з документування діяльності організаторів фейкового “плебісциту” на тимчасово окупованих територіях Донбасу.