19 липень 2024, П'ятниця, 13:00

САП передала до суду справу про корупцію голови ХОАС Панченко

30 Березня 2021г.
САП передала до суду справу про корупцію голови ХОАС Панченко

30 березня прокурором САП, за матеріалами досудового розслідування НАБУ, скеровано до суду обвинувальний акт про обвинувачення одного з керівників Харківського окружного адміністративного суду у наданні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Резонанс 30 березня із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Нагадаємо, в рамках досудового розслідування встановлено, що керівник суду намагалася вчинити тиск на одного з суддів окружного суду та у подальшому спробувала його «підкупити» за ухвалення рішення на користь комерційної компанії в адміністративній справі щодо земельного питання.

Її було викрито одразу після передачі нею неправомірної вигоди 21 вересня 2020 року в рамках спільної операції детективів НАБУ спільно з CБУ за процесуального керівництва прокурорів САП.

Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті, - зазначили в пресслужбі Антикорупіцйної прокуратури.

6 листопада 2020 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду задовольнила апеляційну скаргу прокурора САП та відсторонила від адміністративної посади керівника ХОАС - до 22 листопада 2020 року в межах строку досудового розслідування

28 жовтня слідча суддя ВАКС залишила голову ХОАС Ольгу Панченко на посаді.

22 вересня прокурорами САП, за дорученням виконувача обов’язків Генерального прокурора, судді було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).

ГОЛОВУ ХАРКІВСЬКОГО ОКРУЖНОГО АДМІНСУДУ ВИКРИТО У ХАБАРНИЦТВІ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram