» За клопотанням Холодницького суддю Гайдура на час слідства відсторонено від здійснення правосуддя

29 листопад 2022, Вівторок, 05:34

За клопотанням Холодницького суддю Гайдура на час слідства відсторонено від здійснення правосуддя

11 Червня 2020г.
1-3

11 червня 2020 року за клопотанням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького Вища рада правосуддя відсторонила від здійснення правосуддя суддю одного з районних суддів Закарпатської області, який обвинувачується в одержанні 15 тис грн неправомірної вигоди.

Про це Резонанс поінформували у САП.

Строк відсторонення – до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження у справі за його обвинуваченням.

У Антикорупційній прокуратурі нагадали, що 5 лютого 2020 року суддю було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тис грн  від громадянина за задоволення цивільного позову.

У САП також повідомили, що 18 травня обвинувальний акт у справі за ч. 3 ст. 368 КК України було скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

2 червня 2020 року у ВАКС відбулось перше засідання з розгляду по суті у справі – прокурор САП оголосив короткий виклад обвинувального акту та виступив, які і сторона захисту, зі вступною промовою.

Наступне засідання у справі призначено на 27 серпня 2020 року.

ГОЛОВУ МІЖГІРСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ЗАКАРПАТТЯ ЗАПІДОЗРИЛИ У КОРУПЦІЇ

Як писав Резонанс, на Закарпатті працівники управління стратегічних розслідувань поліції, НАБУ та САП викрили у хабаництві голову суду. З неофіційних джерел стало відомо, що йдеться про голову Міжгірського міськрайонного суду Закарпатської області Антона Гайдура.

ЗА КЛОПОТАННЯМ ХОЛОДНИЦЬКОГО СУДДЯ ЗАКРЕВСЬКИЙ ВІДСТОРОНЕНИЙ ВІД ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОСУДДЯ