» За клопотанням захисту КАС відклав справу Мангера (оновлено)

04 липень 2022, Понеділок, 00:22

За клопотанням захисту КАС відклав справу Мангера (оновлено)

21 Лютого 2019г.
faf8921c_49f2_41db_abdd_1fcb9cf5197c_650x410

Розгляд апеляційних скарг прокуратури та сторони захисту, поданих на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 15 лютого 2019 року про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру застави стосовно підозрюваного В.М. Мангера, відкладено на 28 лютого 2019 року (16 год. 45 хв.) у зв’язку із клопотанням сторони захисту про відкладення судового розгляду справи. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Київського апеляційного суду.

Як нагадує Судова влада, Владислав Мангер підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, п. 4, п. 6, п. 11, п. 12 ч. 2 ст. 115 («Умисне вбивство») Кримінального кодексу України.

- Суд зробив правильно, адже не можна розглядати справу без адвокатів. Дещо дивно було, що суд спочатку вирішив призначити на одну дату, але після зауваження прокуратури, призначив іншу. В аналогічних ситуаціях на зауваження захисників, зазвичай, не реагують, - вважає адвокат, партнер АО Barristers Андрій Левковець.

Як писав Резонанс, 21 лютого 2019 року о 17:10 у Київському апеляційному суді призначений розгляд скарги на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру застави відносно підозрюваного Владислава Мангера.

Напередодні судового засідання у ЗМІ з‘явилась інформація, що "Апеляційному суду надано негласну вказівку щодо необхідності скасування ухвали Шевченківського районного суду міста Києва, якою було обрано Мангеру В.М. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави, також надано вказівку щодо винесення ухвали про взяття під варту Мангера В.М. і затримання останнього у залі суду по результатам судового засідання".

Джерела Резонансу також інформують, що напередодні судового засідання біля кабінету голови КАС бачили "поважних гостей із ГПУ".

"Можливо, це правда. І в усьому судилище це - єдине, у що можна повірити", - у свою чергу написав голова Херсонської облради у Facebook.

КАС НАДАНО НЕГЛАСНУ ВКАЗІВКУ ВЗЯТИ ПІД ВАРТУ МАНГЕРА, — ЗМІ