Судитимуть колишнього в.о. директора ДП "Миколаївський бронетанковий завод" - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

12 июль 2020, Воскресенье, 21:20

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Судитимуть колишнього в.о. директора ДП «Миколаївський бронетанковий завод»

2 июня 2020г.

За процесуального керівництва Військової прокуратури Миколаївського гарнізону Південного регіону України закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212-1 КК України, стосовно колишнього виконувача обов’язків директора ДП «Миколаївський бронетанковий завод».

Про це повідомляє Резонанс 2 червня із посиланням на прес-службу військової прокуратури Південного регіону України.

Установлено, що вказаний посадовець у 2018 році умисно не сплатив грошові кошти у вигляді сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 1,2 млн гривень.

Під час досудового розслідування забезпечено повне відшкодування зазначеної суми до Фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та поновлення прав працівників підприємства щодо отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області.