За порушення умов самоізоляції жінці доведеться сплатити штраф - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

01 май 2020, Пятница, 01:23

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

За порушення умов самоізоляції жінці доведеться сплатити штраф

22 апреля 2020г.

21 квітня 2020 року суддя Ковпаківського районного суду м. Суми розглянула протокол про притягнення до адміністративної відповідальності 33-річної сумчанки за порушення вимог статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).

Про це повідомляє Резонанс 22 квітня із посиланням на прес-службу судової влади України.

Жінка, перебуваючи на самоізоляції і будучи особою, яка після повернення з іншої країни, Російської Федерації, підписала інформовану згоду на карантин, покинула межі карантину самоізоляції, які були вказані у згоді, чим порушила вимоги пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 та Постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.03.2020.

У судовому засіданні вона свою вину визнала повністю.

Врахувавши характер вчиненого правопорушення, особу порушниці, ступінь її вини, майновий стан та обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, суддя прийшла до висновку про необхідність накладення адміністративного стягнення у виді штрафу.

Згідно постанови суду (справа № 592/4884/20) на жінку накладено штраф у сумі 17 тис. грн та судовий збір – 420,40 грн.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів після її винесення.