» За посаду керівника держпідприємства Мінагрополітики посередники отримали 74,5 тис дол, – Ольга Варченко

02 липень 2022, Субота, 02:06

За посаду керівника держпідприємства Мінагрополітики посередники отримали 74,5 тис дол, – Ольга Варченко

13 Лютого 2019г.
2

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань затримали осіб, що отримали 74,5 тис дол США за залишення особи на посаді керівника держпідприємства міністерства аграрної політики. Про це повідомила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко у соцмережі, передає Резонанс.

За ії данимі, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України затримано двох осіб під час одержання 9 тис дол США неправомірної вигоди за вплив на посадовців міністерства аграрної політики та продовольства України.

"Це була остання частина неправомірної вигоди на загальну суму 74500 доларів США. Кошти передавались особам частинами. Факт вимагання та отримання усієї суми коштів задокументовано за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ", - повідомила О.Варченко.

Слідством встановлено, що затримані пообіцяли домовитись із службовими особами міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств. Осіб затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України) та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.