» Під керівництвом прокуратури Запорізької області правоохоронці вдарили по бракон‘єрах

30 червень 2022, Четвер, 20:41

Під керівництвом прокуратури Запорізької області правоохоронці вдарили по бракон‘єрах

11 Березня 2019г.
0
news_20190311_093638_1552289798

Судно, на якому знаходились 445 ящиків із рибою, яка була виловлена без належного дозволу в українських територіальних  водах, виявлено у Бердянську. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Запорізької області.

Під процесуальним керівництвом обласної прокуратури прикордонні оперативні підрозділи спільно з поліцією та представниками рибного господарствасті виявили факт незаконного вилову риби, що заподіяло істотну шкоду.

У рамках відкритого кримінального провадження, на підставі ухвали суду, правоохоронці із залученням спецпідрозділу «ДОЗОР» провели обшук. Було вилучено документацію, засоби лову, а згодом і саме риболовецьке судно.

За вказаним фактом внесено відомості до ЄРДР за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.249 КК України - незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом.

Рішенням суду задоволені клопотання процесуального керівника у провадженні та вилучено 3411 кг незаконно виловленої риби, а також судно, що наледить  товариству з обмеженою відповідальністю.

Незабаром винній особі процесуальним прокурором буде повідомлено про підозру, - поінформували в облпрокуратурі.

У БЕРДЯНСЬКИХ БРАКОН‘ЄРІВ ПОЛІЦІЯ ВИЛУЧИЛА 5 ТОНН АЗОВСЬКОГО БИЧКА (ФОТО/ВІДЕО)