09 червень 2023, П'ятниця, 04:10

За прискорення видачі ID-картки та закордонного паспорта у Києві вимагали 400 дол

14 Лютого 2019г.
n_5724_50117140

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі головного спеціаліста одного з районних відділів Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у Києві та області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагала 400 доларів США від місцевого жителя за прискорення видачі ID-картки та закордонного паспорта.

Правоохоронці задокументували отримання зловмисницею першої частини неправомірної вигоди у розмірі 200 американських доларів. Посадову особу затримали на робочому місці після отримання нею другої частини хабара.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення фігуранту справи про підозру в скоєнні злочину.

Заходи з викриття протиправних дій посадовця проводились у взаємодії з сектором з питань запобігання та виявлення корупції ЦМУ ДМС столичного регіону спільно зі слідчим відділом Печерського управління поліції м. Києва під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6, - повідомляє спецслужба.