» За рішенням суду оборонне підприємство має сплатити 700 тис грн штрафу

31 октябрь 2020, Суббота, 09:03

За рішенням суду оборонне підприємство має сплатити 700 тис грн штрафу

21 сентября 2020г.
Суд1

Господарським судом м. Києва задоволено позов заступника керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України.

Як повідомили Резонансу 21 вересня у прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, передумовою цьому стало укладення у грудні 2018 року між Міністерством оборони України та одним з оборонних підприємств державного контракту на поставку продукції іноземних виробників за державним оборонним замовленням.

Однак, в порушення умов контракту щодо строків поставки, виконавцем зазначена продукція поставлена не була, а претензії Міністерства оборони України щодо неналежного виконання умов контракту, відповідачем не визнавалися.

Враховуючи вищенаведені обставини, Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до суду скеровано позов до вказаного суб’єкта підприємницької діяльності про стягнення штрафних санкцій.

За результатами судового розгляду підприємство-порушник умов державного контракту на поставку продукції військового призначення заплатить штраф у розмірі 700 тисяч гривень.