» За сприяння антикорупційного підрозділу КМДА викрито хабарників у Департаменті соцполітики

10 серпень 2022, Середа, 11:22

За сприяння антикорупційного підрозділу КМДА викрито хабарників у Департаменті соцполітики

5 Квітня 2019г.
7

5 квітня 2019 року прокуратурою Києва затримано за вимагання та одержання неправомірної вигоди колишнього та діючого посадовців Київської міської державної адміністрації. Про це повідомили Резонансу у прес-службі прокуратури міста.

Антикорупційна операція була проведена органами прокуратури за сприяння Управління з питань запобігання та виявлення корупції КМДА спільно з 1-им відділом ГВ БКОЗ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області, а також слідчими поліції.

Встановлено, що екс-завідувач сектору з питань забезпечення засобами реабілітації Департаменту соціальної політики КМДА та головний спеціаліст цього ж сектору налагодили злочинний механізм вимагання у громадян, які мають групу інвалідності, неправомірної вигоди за надання дозволів на забезпечення їх легковими автомобілями на пільгових умовах.

За даними Резонансу, відповідне кримінальне провадження розпочали торік 20 грудня за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

У поле зору оперативників, зокрема, потрапив колишній завсектором  Департаменту соцполітики КМДА гр-н Л. (нині працює у ЦНАП Броварськоі міськради Київської області) та головний спеціаліст сектору з питань забезпечення засобами реабілітації Департаменту соціальної політики КМДА гр-ка А.

За даними СБУ, обох посадовців затримали у Солом’янському районі столиці під час одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі трьохсот доларів США від киянина із другою безстроковою групою інвалідності. Загальна ж сума одержаної неправомірної вигоди склала 1 тис дол США.

Наразі правопорушникам готується повідомлення про підозру, - поінформувала прокуратура Києва.

Також столичні стражі правопорядку анонсували низку заходів,"спрямованих на розслідування аналогічних правопорушень у сфері видачі дозволів на придбання автомобілів на пільгових умовах з боку керівництва зазначеного Департаменту".

За неофіційними даними, наразі тривають обшуки у адмінбудівля Департаменту соціальної політики КМДА.