» За вироком суду хабарника відсторонено від посади: військова прокуратура Київського гарнізону

19 серпень 2022, П'ятниця, 02:17

За вироком суду хабарника відсторонено від посади: військова прокуратура Київського гарнізону

23 Лютого 2021г.
ab5c4551dce282324098b5f75f81f74b-wide-big

За публічного обвинувачення військової прокуратури Київського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Печерським районним судом м. Києва ухвалено обвинувальний вирок колишньому старшому офіцеру - інспектору кадрового забезпечення Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області.

Про це повідомляє Резонанс 23 лютого із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

У ході судового розгляду публічним обвинувачем - військовою прокуратурою Київського гарнізону доведено, що вказана службова особа оголосила прохання та одержала від громадянина України неправомірну вигоду в сумі 1 тис. дол. . За таку «винагороду» інспектор обіцяв прийняти у останнього документи, необхідні для працевлаштування на посаду у ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

19 лютого суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України та призначив покарання в межах санкції статті - штраф розміром 4000 (чотири тисячі) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 68 000 (шістдесят вісім тисяч) грн., з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 1 рік і 6 місяців.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram