» Задокументовано черговий факт використання терористами ОРДЛО зброї російського виробництва

09 грудень 2022, П'ятниця, 00:44

Задокументовано черговий факт використання терористами ОРДЛО зброї російського виробництва

2 Червня 2020г.
2

Прокурори управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області спільно з працівниками військової контррозвідки Служби безпеки України при оперативно-тактичному угрупованні «Північ» та слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях задокументували черговий факт постачання Російською Федерацією озброєння підконтрольним їй незаконним збройним формуванням на тимчасово окупованій території Луганської області.

Про це повідомляє Резонанс 2 червня із посиланням на прес-службу прокуратури Луганської області.

Поблизу лінії зіткнення між населеними пунктами Гірське та Золоте Луганської області виявлено корпус двигуна малогабаритного реактивного вогнемету «МРАО-А» калібру 72 мм.

За даними слідства, цей засіб ураження перебуває на озброєнні військових частин Збройних сил Російської Федерації. Вогнемет застосовується підконтрольними РФ незаконними збройними формуваннями в Луганській області для здійснення військової агресії проти Збройних Сил України.

Здобуті речові докази долучені до матеріалів кримінального провадження розпочатого за фактами ведення агресивної війни та порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 437, ч. 1 ст. 438 КК України). У подальшому вони передаватимуться до Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду з метою доведення причетності РФ у збройному конфлікті на території нашої держави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.