» Загибель Галини Гатчінс: до суду подали вже другий позов до Алека Болдвіна

31 березень 2023, П'ятниця, 05:31

Загибель Галини Гатчінс: до суду подали вже другий позов до Алека Болдвіна

18 Листопада 2021г.


КИЇВ. 18 листопада. Резонанс. Помічник режисера щодо сценарію фільму “Іржа” (Rust) Мемі Мітчелл подала до суду Лос-Анджелеса позов на продюсерів та на актора Алека Болдвіна через інцидент зі стріляниною 21 жовтня на знімальному майданчику картини, внаслідок якого загинула операторка Галина Гатчінс, пише Резонанс з посиланням на Variety.

Деталі

Як повідомляє видання, позов подано проти Алека Болдвіна та продюсерів фільму в середу. Серед обвинувачених також названо кілька членів команди, зокрема зброяра Ханну Гутьєррес-Рід і першого помічника режисера Дейва Холлса.

У позивній заяві Мемі Мітчелл заявила, що отримала "фізичні та емоційні" травми, коли Болдвін застрелив оператора фільму під час підготовки до сцени.

Позов подано Вищого суду Лос-Анджелеса, заявниця представлена ​​адвокатом Глорією Оллред. У скарзі вона каже, що стояла всього в чотирьох футах (близько 1-1,5 метра) від Болдвіна, коли пістолет вистрелив, і стала першою, хто викликав поліцію.

"Позивачка була налякана і боялася за своє життя. Постріл викликав у позивачки біль у вухах та голови, а невдовзі після цього позивачка почала чути гучний дзвін у вухах. Невдовзі після цього позивачка стала свідком жаху того, що сталося", – йдеться у позові. 

Додамо

Це другий судовий позов, поданий до Болдвіна та інших учасників зйомок “Іржі” після стрілянини. Раніше у листопаді позов до суду подав Сергій Свєтной, який очолював команду освітлювачів на зйомках.